Naše-Vaše fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naše-Vaše fórum

Chytrému napověz...Za hloupého to musíš udělat sám-Nejlepší cesta ven je skrz.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ZAMYSLETE SE ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá

Goto down 

Chcete pokračování fóra?
Ano
ZAMYSLETE SE  ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá Vote_lcap0%ZAMYSLETE SE  ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne, je to na pi*u
ZAMYSLETE SE  ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá Vote_lcap0%ZAMYSLETE SE  ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 0
 

AutorZpráva
Žoužis.Admin
Admin
Žoužis.Admin


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 04. 07. 08

ZAMYSLETE SE  ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá Empty
PříspěvekPředmět: ZAMYSLETE SE ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá   ZAMYSLETE SE  ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá EmptyMon Jul 21, 2008 9:56 pm

Takže ... menší úvodní proslov ...

Děcka, mnozí mě tu neznají, třeba ( nevim jak to je ) si myslite, že člověk je slušnej, když nenapíše moc sprostýv slov, nevyjadřuje se na veřejnosti sprostě atd ?! , tak jestli si tohle myslel( proč vlastně minulý čas...?!) /myslí/ o mě, tak upřímně děkuji. Ale já nemám nervy z oceli, takže mi to občas ujede... Takže za níže napsaný text se velice OMLOUVÁM! Jinak znám etiku slušného chování a vyjadřování se.
__________________________________________________________________________

K věci.

Hele, řešilo se to tu kurva několikrát. Někdo se tu zaregistruje a tím to pro něj hasne .... Tak to opravdu nevím co si o něm mám doprdele myslet ?! Jsou tu i případy, kdy jsme s JUROU rozesílaly pozvánky a říkali, když bude zájem, tak se registrujte a přispívejte... OK , mysleli sme si , že se to tu rozjede... Kurva čumím jak dement na to magicky narůstající číslo zaregistrovyných a marně čekám , že se někdo představí. Představilo se tu fakt kurevsky "hodně" lidí!! Těm, kteří se zaregistrovali a představili -> velký DÍKY !! ...
Ale je tu jedna věc, která mě solidně sere... A to, že když sme psali, pokud bude zájem , tak se regněte a přispívejte... Někdo se regnul a sral na to .. Tak to teda neee.. Je tu hodně přápadů takového přístupu: tak jó, tak já se teda zaregistruju.... někdo se regne a ???? A KURVA HOVNO ! Jakmile tohle dopíšu, tak začnu s mazáním... Doprdele lidi, je tohle normální??? Od čeho si kurva myslíte, že je fórum ? Komusik sem říkal o fóru a chválil to a se vším ho seznámil , prostě co a jak, no a pak teda jo, že se registruje, že nám pomůže .... No, tak jo. Byl sem spokojený. Ty vole ja sem ale kurva naivní! Dopadlo to tak, že milost pán/paní se zaregistroval/a a dál na to sral/a z vysoka!!'!

A teď vážně, zamyslete se někdy nad sebou. Já se nad sebou zamýšlel, jestli není náhodou chyba ve mě... Třeba je, třeba ne ... ja to těžko dokážu posoudit ... Ja tohle fórum zakládal s úmyslem dát dokupy víc lidí, pokecat, atak .. ale to je pak těžký, když má někdo výše zmiňovaný přístup. Lidi, třeba vám připadám jak maximalní kokot, ale tohle co se děje mě fakt mrzí.



Aloha............. Žoužis ........ ( už jen slušně )







.
Návrat nahoru Goto down
https://bagr.forumczech.com
 
ZAMYSLETE SE ( VAROVÁNÍ !! NEPSANÝ TEXT NENÍ CENZŮROVÁN, FILTROVÁN, TAKŽE TU NEJDETE NĚJAKÉ TO SPROSTÉ SLŮVKO) ps.. už se to kur*a nedá
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PSYCHIATR (s prominutim..nekomu to muze prijit sproste a nehorazne)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naše-Vaše fórum :: Pokec-
Přejdi na: