Naše-Vaše fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naše-Vaše fórum

Chytrému napověz...Za hloupého to musíš udělat sám-Nejlepší cesta ven je skrz.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 D...De...Deprese

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Žoužis.Admin
Admin
Žoužis.Admin


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyMon Jul 07, 2008 10:40 pm

Čaute děckanti.

Tak mě napadlo, co si vlastně myslíte, když se vysloví slovo "deprese" . Co si pod tím představíte ? Jestli člověk klasicky přemejšlí, má náladu na nic, všechno je špatně atd... shrnutý-> klasický projevy ... ..Protože, když já mám "depku" , tak .... nemá to klasický příznaky, jak slýchám od ostatních, když mi říkají , jak se depka projevuje. to nee.. tak nevím, jesli já mám depku, nebo něco, čemu nevím, jak se říká.


Napsal sem úplnou ( s prominutím ) sračku, tak mě zajímá, jak se stím poperete. Wink Neutral Wink

Nehledejte za tím nic. Jen sem přemýšlel nad slovem "deprese" a tak mě vlastně zajímá Váš názor na to slovo a názor na to, co jsem teď napsal za sr*čku



Aloha...


Smutný Žoužis




.
Návrat nahoru Goto down
https://bagr.forumczech.com
JURA alias BAGR

JURA alias BAGR


Poeet p?íspivku : 72
Age : 34
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: ............   D...De...Deprese EmptyMon Jul 07, 2008 10:50 pm

Čest já měl depku jednou v životě a to pořádnou, já totiž sem veselá povaha Very Happy No ale tak jestli ty máš depku tak to musíš posoudit sám;-)

Veselý Jura
Návrat nahoru Goto down
Žoužis.Admin
Admin
Žoužis.Admin


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyMon Jul 07, 2008 10:54 pm

No jo ... Hele, ale problem je v tom, že ja právě nedokážu posoudit jesli mám depku .... To je to ... Já sem asi kur...... kurňa blbé, nebo ja fakt nevim. Sem psal, jak se asi zhruba projevuje depka...Ale kdyz ja si myslim , ze mam depku, tak je to neco jineho nez normal depka .... Asi nenormalni depka..
Né sry.. píšu srance.... Asi z nudy... Počítám dny ... Kdo nechápe o jaky dny jde, tak ať to neřeší Wink



Žoužisss I love you I love you I love you I love you


Naposledy upravil Žoužis.Admin dne Mon Jul 07, 2008 10:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://bagr.forumczech.com
JURA alias BAGR

JURA alias BAGR


Poeet p?íspivku : 72
Age : 34
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: jjjjjjjjjjjjjjjjjjj   D...De...Deprese EmptyMon Jul 07, 2008 10:56 pm

No tak máš asi nenormálně nenormální depku, a s těmi dny to chápu Smile
Návrat nahoru Goto down
Žoužis.Admin
Admin
Žoužis.Admin


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 9:40 am

No, asi nenormálně nenormální depka to taky nebude. Spíše to bude obava, co bude, jak to bude.... Juro, vieš čo myslim, že ? Iba verit. Verit a verit.

Hej nic, jeste si musim zjistit busy do Přerova, a pak z Přerova vlak do Olomouce..... Kurva že ja neco dělal Laughing Suspect Laughing ...... A taky kuwa proš sem nezustal doma a proč jezdil do pojeb-nyho Sobíšku Laughing Laughing Ty voe ja sem kus kokota v kompotu ... Fakt už Laughing .... jocolor


Aloha....

Žoužisssssek king
Návrat nahoru Goto down
https://bagr.forumczech.com
JURA alias BAGR

JURA alias BAGR


Poeet p?íspivku : 72
Age : 34
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 10:13 am

Kus kokota v kompotu geek Dobry:D
Návrat nahoru Goto down
Žoužis.Admin
Admin
Žoužis.Admin


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 3:50 pm

Juro ... ... ... ... ty mexickej kondome .... Vraj si byl len bokovka..?!
Návrat nahoru Goto down
https://bagr.forumczech.com
JURA alias BAGR

JURA alias BAGR


Poeet p?íspivku : 72
Age : 34
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 4:47 pm

Len bokovka Embarassed Neutral Wink
Návrat nahoru Goto down
Žoužis.Admin
Admin
Žoužis.Admin


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 6:33 pm

Tak to potom jo ... JA myslel, ze ji budes mit uz na delsi dobu. Sad nemam rad bokovky ... Evil or Very Mad Crying or Very sad





Bych vrazdil za bokovky...


O5 nasraný Žouužiiss drunken
Návrat nahoru Goto down
https://bagr.forumczech.com
JURA alias BAGR

JURA alias BAGR


Poeet p?íspivku : 72
Age : 34
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 9:31 pm

Ale tak hledám si nezadanů slečnu, být bokovka je celkem na nic Exclamation Question Exclamation Suspect


S pozdravem Jura rabbit
Návrat nahoru Goto down
andrew moderator




Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Registration date : 05. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 10:12 pm

depka je nejvic nahovno.....to proste vubec nevis co mas delat a premyslis o vecech na ktery bys pri normalnim stavu vubec nepremyslel....nejlepsi je si to snekym vyrikat mezi 4 ocima...a bude 100 procentne klid...verte mi..
Návrat nahoru Goto down
Žoužis.Admin
Admin
Žoužis.Admin


Poeet p?íspivku : 100
Age : 32
Registration date : 04. 07. 08

D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese EmptyTue Jul 08, 2008 10:27 pm

andrew napsal:
depka je nejvic nahovno.....to proste vubec nevis co mas delat a premyslis o vecech na ktery bys pri normalnim stavu vubec nepremyslel....nejlepsi je si to snekym vyrikat mezi 4 ocima...a bude 100 procentne klid...verte mi..

SVATÁ PRAVDA ! AMEN



Aloha..


Žoužissssek king



.
Návrat nahoru Goto down
https://bagr.forumczech.com
Sponsored content





D...De...Deprese Empty
PříspěvekPředmět: Re: D...De...Deprese   D...De...Deprese Empty

Návrat nahoru Goto down
 
D...De...Deprese
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naše-Vaše fórum :: Pokec-
Přejdi na: